Pomoc Drogowa Piotr Berezewski w Łowiczu

Ogłoszenie nr: 72119, przeglądano: 60 razy.


Dodano: 2017-10-24

Kategoria: pozostałe

Pomoc Drogowa Piotr Berezewski w Łowiczu

Pomoc Drogowa Piotr Berezewski świadczy usługi na terenie Łowicza i w sąsiednich miejscowościach. Oferuje asystę 24h/dobę kierowcom na drodze w przypadku kolizji czy innego zaskakującego wypadku. Firma zdobyła już kilkuletnie doświadczenie i znaczną renomę na rynku autopomocy.


W ofercie lawetowanie samochodów osobowych, dostawczych oraz busów. W Pomocy Drogowej Piotra Berezewskiego znajdziecie Państwo tylko solidnych i godnych polecenia pracowników. Naszym priorytetem jest, aby odbiorcy byli zadowoleni zakupionych usług. W użytkowanie oddajemy najnowsze lawety z całym wyposażeniem, dla jak najlepszego bezpieczeństwa zaholowanego pojazdu. Dodatkowo oferujemy niewielkie reparacje na miejscu oraz firmowy serwis. Do podaży została dołączona mobilna wulkanizacja. Wykonujemy swoją pracę całodobowo.


Niewiele informacji? Zajrzyj na naszą stronę internetową naszej firmy lub skontaktuj się bezpośrednio z nami!Słowa kluczowe:

auto, biznes, firma, holowanie, inne, motoryzacja, pomoc drogowa, samochód, transport, usługiKontakt w sprawie ogłszenia:

Piotr Berezewski
735 589 620

Wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 darmowe ogłoszenia e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs